ابرموفق


انواع موفقیت چیست؟


انواع موفقیت چیست؟

ما در کل سه نوع موفقیت داریم: 1-کور 2-آگاهانه 3-فرمول سازها.

1-موفق کور

همه آدم ها در زندگی خود دارای موفقیت هایی هستندکه کور هست یعنی شاید خودشان هم دلیل آن را نمی دانند و شرایط و عوامل غیر از خود شخص در موفق شدن او  نقش داشته اند. ممکن هست من خانه ای در یک شهر خریده ام و به دلیل خیابانی که از وسط آن رد شده است من الان پولدار شده ام یعنی اگر شرایط را از من بگیرند دوباره ثروتمند شدن برای من محال است. پس این موفق کور است. 

2-موفقیت آگاهانه

در این نوع موفقیت شما با یادگیری تکنیک، روش ها و افکار دیگران در زندگی خودتان موفقیت می سازید مثلاً تکنیک دفتر موفقیت را یاد می گیرید و از آن به بعد می توانید روی کارهای روزانه خود مدیریت اعمال کنید و در زندگی خود موفقیت بوجود آورید. شم به محض ورودبه سایت ابرموفق درحقیقت در اینگروهموفق قرار دارید.

3-فرمول سازان

این ها افراد موفقی هستند که از موفقیت دیگران فرمول می سازند و آن را در اختیار گروه 2 قرار می دهند و یا خودشان از آنها استفاده می کنند مثلاً تکنیک چسبیدن به ایده به شما کمک می کند تا به موفقیت دست یابید این تکنیکی بوده است که نویسنده کتاب قوز فکری در بررسی زندگی اَبر موفق­ها آن را ابداع کرده است لازم است بدانید که سایت اَبر موفق مربوط به گروه 2 و 3 است. شما بایستی تکلیف خودتان را مشخص کنید که جزو کدام گروه از افراد موفق هستید؟ این خودش یعنی ورود به  دایره ابرموفق ها.

دوست گرامی برای مشاهده ادامه محتوا شما باید عضو ابرموفق شوید لطفا اینجا را کلیک نمایید


ترتیبی که ابرموفق برای خواندن مطالب به شما پیشنهاد میکند:

    1. انواع موفقیت