ابرموفق


چرا نیاز به تکنیک خوطوم دار داریم؟


چرا  نیاز  به تکنیک خوطوم دار داریم؟

1-استفاده از تفکر تمثیلی برای ارتباط

یکی از روش های ارتباط با ذهن افراد تمثیل ها هستند مثلاً ما می گوییم مثل کبک سرش را در برف فرو کرده است  شما  منظور این جمله را بدون توضیح اضافه متوجه می شوید. تمثیل باعث سرعت و فهم بهتر مطالب می شود.

2-شادی و لذت بخش

تکنیک میمون خرطم دار باعث می شود افراد از لحظاتی اندک شاد شوند و بخندند و این موضوع باعث جذاب شدن آدم ها می شود

3-ارتباط به روش خلاقانه

در تکنیک خرطوم دار ارتباط به روش خلاقانه وجود دارد. در تکنیک خرطودار شما در یک ارتباط کاملاً خلاقانه قرار می گیرید که می تواند آینده شما را بسازد.

4-ارتباطی متفاوت

وقتی فردی با تکنیک خرطوم دار ارتباط برقرار می کند برای دیگران این موضوع ارتباطی متفاوت است. تفاوت در ارتباطات باعث به یاد ماندنی شدن آن ارتباط می شود.

5-سرعت در ارتباط

با تکنیک میمون خرطوم دار ارتباط با سرعت بسیار بیشتری شکل می گیرد و باعث می شود در وقت و رساندن مفاهیم بسیار تفاوت ایجاد شود.

6-جا انداختن بهتر مفاهیم

این تکنیک کمک می کند مفاهیم با سرعت و کیفیت بهتری جا بیفتد و مخاطب با کمترین تلاش مطلب را دریافت کند. گاهی اوقات جا اندختن یک مفهوم برای افرادی که در ارتباط درگیر هستند موضوع بسیار مهمی است این تکنیک مفاهیم را بهتر جا می اندازد.

7-باعث قدرت در ارتباط می شود

برخی اوقات نیاز هست که در یک گفتگوی آغاز کننده باشید و نیاز به مقدمه دارید این تکنیک به شما کمک می کند که با یک متد متفاوت و جذاب بحث را شروع کنید که این موضوع قدرت زیادی به شما برای ارتباط به شما می دهد.

8-تغییر روند گفتگو

این تکنیک این اجازه را به شما می دهد در هر زمان که خواستید روند گفتگو را تغییر دهید و این کار به آرامی و آسانی صورت می­پذیرد و از طریق این تکنیک قدرت فوق العاده در ارتباط خواهید داشت.

9-استراحت در ارتباطات

برخی اوقات آدم ها درگیر بحث هایی می شوند که شما نیاز دارید در بین گفتگو استراحتی ایجاد شود. تکنیک میمون خرطوم دار به شما کمک می کند در بین گفتگو استراحتی داشته باشید. این استراحت و مدیریت شدن آن به کسی که چنین توانایی را دارد و ارتباط قدرت فوق العاده می دهد.

10-حاضر جوابی

تکینک میمون خرطوم دار به شما کمک می کند حاضر جوابی لازم را داشته باشید و بتوانید در زمان مناسب جواب مناسب را بدهید. بسیار از افراد از ناتوانی از پاسخ به موقع که ذهنشان کمک نمی کند شکایت دارند ولی تکنیک خرطوم دار باعث می شود هوش زبانی شما تقویت شده  و شما به یک موجود حاضر جواب تبدیل شوید.

 

دوست گرامی برای مشاهده ادامه محتوا شما باید عضو ابرموفق شوید لطفا اینجا را کلیک نمایید


ترتیبی که ابرموفق برای خواندن مطالب به شما پیشنهاد میکند: